Lily Collins: další princezna z Hollwoodu

2. září 2011 v 13:57 | Posted By Deborah* |  Online Interviews
Mám tu menší rozhovor,bohužel nevím s kým nebo s jakým časopis ho Lily dělala .. Můžete si přečíst tři otázky se zajímavými odpovědmi:) Děkuji lilycollins-source.blogspot.com! *překládala jsem to překladačem a pak ještě upravovala,aby to dávalo smysl,takže se omlouvám za nějakou nepochopitelnou větu*

V 'Abduction', se zdá, že tam je spousta explozí a požárů. Dal vám Taylor Lautner pár rad, jak se zaměřit na práci s těmito kousky?
On se zdá být velmi statečný v životě tak jako tak. On jen stojí a najednou dává back flip, protože on to dokáže ... Prostě skočí do věcí, bez strachu, to mě motivovalo, abych se s mým nedostatkem zkušeností, pokusit zlepšit.

Řekni nám něco o natáčení "Sněhurka" (Snow White).
Byla jsem v Montrealu od konce května. Bylo to dlouhé a únavné, šerm a boj a školení a ta spoustu obleků, které váží hodně každý den. Je to pohádka pokaždé, bylo to neuvěřitelné.

Jak se díváte na skutečnost, že existuje další projekt Sněhurka,v současné době s Kristen Stewart ve stejné roli?
Jsem si vědoma dalšího projektu, a přečetla jsem si scénář a vím, že je to úplně jiné. Velmi se těším na Kristen. Myslím, že je ideální pro představu o Sněhurce a já jsem velmi nadšená, že se domnívám, že [ředitel Tarsem Singh] je. Oni nemohli být odlišnější od toho, co je opravdu vzrušující.
 


Anketa

Máš rád/a Lily ?

Ano ♥ 48.7% (37)
Ne 27.6% (21)
Neznám ji 23.7% (18)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama