Videos

Lily at premiere of 'Abduction' - videos

18. září 2011 v 12:58 | Posted By Deborah*
Mám tu další dvě videa. V prvním Lily mluví o Sněhurce a v druhém o 'Abduction'. Videa mi sem bohužel nejdou vložit,takže jsou ZDE a ZDE.

Taylor Lautner také chrání Lily - video

18. září 2011 v 12:44 | Posted By Deborah*
Mám tu další,tenotkrát delší video z premiéry 'Abduction'. Taylor Lautner mluvil s Associated Press, akční hvězda odhalila svůj hovorový cit a trochu její citlivou stranu, když připustil, že při natáčení byl "pravděpodobně příliš přehnaný" se svou přítelkyní Lily Collins. Když nabyl vědomí, byl jako "OK, jdeme na to", ale když byl otevřený nakonec řekl: "Vždycky jsem měl Lily na mysli."

Lily se podepisuje fanouškům - videos

18. září 2011 v 12:37 | Posted by Deborah*
Čaute:)) Mám tady jedno kraťoučké a jedno dlouhé video,ve kterém se Lily podepisuje fanouškům,když odcházela z Jimmy Kimmel Live.

Lily at Fashion Parade,2008 - videos

17. září 2011 v 14:21 | Posted By Deborah*
Mám tu dvě videa,která pochází z roku 2008,z módních přehlídkem s názvem Fashion Parade. V prvním videu můžete Lily vidět hned na začátku v rudých šatech a pak kolem 13:00 minut v bílých šatech a ještě na konci,kdy tam šli všechny modelky. V druhém taky hned na začátku,pak kolem 12:20 minut a pak ještě na konci myslím zrovna s návrhářem:) Je vidět,že ani modeling jí není cizí:)*

Lily v show Jimmy Kimmel Live

17. září 2011 v 13:56 | Posted By Deborah*
Tak a tady už mám dvě části z show Jimmy Kimmel Live,kterou Lily pravděpodobně navštívila 15.září. Vypadala nádherně,měla skvělou náladu a krásně se smála♥ Doporučuji se podívat;))

Lily na premiéře 'Abduction' - video

17. září 2011 v 13:44 | Posted by Deborah*
Mám tu video z premiéry 'Abduction',kde Lily pózuje pro fotografy. Musím říct,že to pokřikování vypadá dost stresově :D Video mu bohužel nejde vložit,i přesto,že je na youtube a mělo by to jít .. Máte ho ZDE. Mimochodem,na premiéře byly např. Justin Bieber nebo Selena Gomez:))

Teen Vogue Magazine Shoot - Video

9. září 2011 v 14:34 | Posted By Deborah*
Také se objevilo úžasné video,kde je takový menší rozhovor,kdy Lily po celou dobu trvání videa mluví. Doporučuji se podívat,je to prostě krásné ♥ A vypadá to,že by se ještě nějaké fotka mohly objevit:) Bohužel,nevím jak ho sem má vložit,takže ho máte ZDE.

Asos Magazine - Photoshoot - Behind the Scenes

31. srpna 2011 v 10:35 | Posted By Deborah*
Mám tu také krátké video z focení photoshootu pro časopis Asos a vypadá to,že by ještě ještě nějaké fotky mohly objevit! ♥ Bohužel mi sem nejde vložit,takže ho máte zde. Děkuji lilycollins-source.blogspot.com!
 
 

Reklama